Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Z lázní Bled do Julských Alp a Lublaně

JULSKÉ ALPY • BLED • BOHINJSKÉ JEZERO • RIBČEV LAZ • VOGEL • PLANICA • KRANJSKA GORA • VRŠIČ • BOVEC • LUBLAŇ

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
3x večeře Na osobu / Na zájezd 790
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1900
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
1. a 2. osoba na pokoji 3. osoba na přistýlce
termín snídaně snídaně
13.06.2019- 16.06.2019 7 190,- 6 490,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna (předpokládaný čas odjezdu 6:30). Další nástupní místa Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Breclav 250 Kč, Zlín 400 Kč, Kromeríž 400 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Žďár nad Sázavou300 Kč, Velká Bíteš200 Kč, Velké Meziříčí 300 Kč, Jihlava 300 Kč) přes Rakousko do oblasti slovinských Julských Alp. Ubytujeme se v lázních Bled, v jednom z nejfotografovanějších míst Evropy u pohádkově vyhlížejícího Bledského jezera s ostrůvkem a hradem. Ledovcové jezero Bled je malebně zasazeno do kulisy Julských Alp, má vynikající mikroklima, jež inspirovalo švýcarského lékaře Arnolda Riki v 19. století. Díky jeho metodě léčby, založené na kombinaci termální vody a turistiky, byly v době Rakouska- Uherska lázně Bled nejvyhledávanějšími v monarchii. Ubytujeme se v hotelu v blízkosti jezera. V ceně ubytování je i 50% sleva na vstup do krytého centra s bazény v hotelu Rikli Balance 4* (400 m od našeho hotelu). Snídaně jsou přímo v našem hotelu, večeře pro zájemce v nedaleké restauraci. Během procházky lázněmi se seznámíme s historií kraje v Bledském hradu, někdejším sídle biskupů z Brixenu, který majestátně trůní na skalnatém ostrohu ve výšce 140 metrů nad vodní hladinou a ze své terasy nabízí neopakovatelné vyhlídky do kraje. Nocleh.

2. den

Po snídani pojedeme do kraje mýtů a legend na jižní stranu Triglavského masivu ke břehům ledovcového Bohinjského jezera. Ve vesničce Ribčev Laz, která je fotograficky proslavena typickým pohledem na kamenný most a kostelík sv. Jana křtitele, budeme mít možnost nasednout na výletní loď a budeme obdivovat nekonečné lesy i nádherná horská panoramata s nejvyšším vrcholem Vogel, který se šplhá téměř do 3 tisíc metrů nad mořem. Otužilci se také mohou v křišťálovém jezeře vykoupat. Opačný pohled z ptačí perspektivy na celé údolí s jezerem a protilehlá horská panoramata Triglavského národního parku se nám naskytne právě z vrcholu Vogel, kam můžeme vyjet lanovkou. Po návratu do Bledu budeme mít možnost relaxace a koupání ve wellness centru Živa v hotelu Rikli Balance 4* nebo absolvovat tradiční vyjížďku ručně poháněnou loďkou na jezerní ostrov s kostelem P. Marie. Nocleh.

3. den:

Po snídani pojedeme do oblasti Julských Alp, kterou proslavilo především lyžování. Nejprve se zastavíme v Planici, světoznámém centru a slovinské kolébce letů na lyžích. Navštívíme také populární středisko zimních sportů Kranjska Gora. Horským průsmykem Vršič se budeme klikatit v serpentinách do stejnojmenného sedla do výšky 1 611 m. Cestou se nám budou rozevírat překrásné výhledy na Julské Alpy. Tato nejvýše položená slovinská horská silnice byla postavena ruskými zajatci během 1. sv. války. V sedle Vršič si od místních prodavačů v horských stáncích můžeme koupit coby suvenýr nejen nálepku či pohledy, ale také třeba místní borůvkovici.
Určitě však neodoláme nezachytit si krásná panoramata navždy prostřednictvím našich fotoaparátů. Koupit si domácí
sýr budeme mít možnost na turistické farmě, která se nachází na terasách nad řekou Sočou, kam sjedeme v poledních hodinách. Krásu této smaragdové řeky si vychutnáme během relaxační procházky podél jejího břehu. Poté již přijedeme
do městečka Bovec s polohou, která snad nadchne každého. Lanovkou vyjedeme do výšky 2 202 m, kde se nám rozevřou překrásné výhledy na Alpy a Jaderské moře. Večer se vrátíme do našeho hotelu.

4. den:

Po snídani pojedeme do Lublaně. Nejdříve nahlédneme do katedrály sv. Mikuláše a do známé tržnice se sloupořadím vedoucím až k Dračímu mostu. Vychutnáme si atmosféru kamenných uliček staré Lublaně a kaváren na nábřeží Lublanice, nad kterou se klene nejfotografovanější místo ve městě Trojmostoví od architekta Plečnika. Naše rozloučení s městem bude z výšky věže středověkého Lublaňského hradu. Odpoledne odjedeme do ČR, příjezd do Brna v pozdních večerních hodinách. (předpokládaný příjezd 20:30)

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 3× snídani
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1 900 Kč
• 3× večeře 790 Kč
• pobytová taxa v hotelu cca 9 €/os./pobyt
Předpokládaná částka na vstupy cca 50 €.

SLEVY
• 3. osoba na přistýlce (vhodná pro děti) 700 Kč

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video